Maryana Babiy

"Андрія і Лєру дуже ціную і поважаю: окрім того, що вони обоє класні фотографи і вміють зробити гарні картинки, вони направду відповідальні, оперативні і організовані люди. При нагоді завжди можу порадити Андрія друзям і роблю це з легким серцем, бо певна, що все буде гаразд."

Vitaliy Ratoshnjuk

Фотки просто бомба
Ми у захваті)))
У Львів варто їхати хоча б заради фотосету з тобою

Наталія Рубай

Щиро дякуємо Андрію та Лєрі за чудові фото! Ви справжні професіонали своєї справи, приємні та відповідальні!!! Фотосесія проходить на одному диханні. Ми і всі кому ми їх радили залишились дуже задоволеними! Бажаємо Вам творчих успіхів та ідей!!! Рекомендуємо ВСІМ!!!

Olesya Tatsiy

Сьогодні вибирали з Захаром наші фото для друку і хочу сказати, що це просто безцінно, коли фотограф вміє не "виставити світло", "створити композицію", "скомпонувати кадр" і ще багато безумовно важливих для фотографії речей, а ВЛОВИТИ ЕМОЦІЮ. Автора фактично всіх наших спільних знимок, Andriy Chornobay, ти дуже крутий, дякуємо!!!

Zhenya Khudaverdian

Чудові люди і професіонали, які тонко відчувають індивідуальну красу кожної людини. Фотосесія з Андрієм - це ніби спілкування зі старим другом, легко, позитивно, на одному диханні. В результаті - фото з безцінними щасливими моментами. Що найбільше подобається, що зловлені емоції живі, а не просто гарна картинка. Цінуємо вас і щиро дякуємо!