Андрей основательно изучает потребности клиента и квалифицированно относится к своей работе фотографа. Он делал нам снимки 5 наших апартаментов. И всегда мои ожидании оправдывались более чем на 100%. Лучший фотограф из многих, с которыми я работала. Рекомендую всем!!!
The best! Highly recommend!

Фотограф який любить свою справу і добре в ній розуміється, не раз виручав і підлаштовувався під наш час. А результат завжди на висоті. Під час фотосесій ділився секретами хороших фото і трішки вчив)) Так що рекомендую.

 

Чудова людина і прекрасний професіонал своєї справи. З Андрієм легко і комфортно працювати. Відповідально ставиться до своєї роботи і з креативом підходить до виконання будь-яких завдань. Дякуємо,що назавжди зберіг наш особливий день у пам'яті:)

Робили в Андрія не одну сімейну фотосесію, тому з впевненістю можу рекомендувати. Фотосесія проходить дуже легко, невимушено, час пролітає швидко, а результат завжди бомбезний. Андрій гарно знаходить спільну мову з дітками, а мені як мамі трьох карапузів це дуже важливо:) Хто хоче гарний настрій і класні фото, Вам до нього!

Якщо коротко, я на фотографії виходжу як Чендлер ( хто знає той зрозуміє), а тут неочікувано я собі сподобалась і це не тренінг по самооцінці? Невимушений, оригінальний, ненагружаючий, тактовний...одним словом атлічний чувак))
Коли зйомка перетворюється ніби на дружню розмову на каві і ти не відчуваєш та й взагалі забуваєш про об’єктив- це справжня майстерність!)??

Андрія і Лєру дуже ціную і поважаю: окрім того, що вони обоє класні фотографи і вміють зробити гарні картинки, вони направду відповідальні, оперативні і організовані люди. При нагоді завжди можу порадити Андрія друзям і роблю це з легким серцем, бо певна, що все буде гаразд.

Щиро дякуємо Андрію та Лєрі за чудові фото! Ви справжні професіонали своєї справи, приємні та відповідальні!!! Фотосесія проходить на одному диханні. Ми і всі кому ми їх радили залишились дуже задоволеними! Бажаємо Вам творчих успіхів та ідей!!! Рекомендуємо ВСІМ!!!

Сьогодні вибирали з Захаром наші фото для друку і хочу сказати, що це просто безцінно, коли фотограф вміє не "виставити світло", "створити композицію", "скомпонувати кадр" і ще багато безумовно важливих для фотографії речей, а ВЛОВИТИ ЕМОЦІЮ. Автора фактично всіх наших спільних знимок, Andriy Chornobay, ти дуже крутий, дякуємо!!!

Чудові люди і професіонали, які тонко відчувають індивідуальну красу кожної людини. Фотосесія з Андрієм - це ніби спілкування зі старим другом, легко, позитивно, на одному диханні. В результаті - фото з безцінними щасливими моментами. Що найбільше подобається, що зловлені емоції живі, а не просто гарна картинка. Цінуємо вас і щиро дякуємо!

Фотки просто бомба
Ми у захваті)))
У Львів варто їхати хоча б заради фотосету з тобою

Отримала чудовий подарунок від подруги - романтичну фотосесію у Львові ( самі ми з Києва). Андрій виявився справжнім профі своєї справи. До процесу підходить дуже серйозно, перед фотосесією обов’язкове знайомство за філіжанкою кави, таким чином Андрій знімає бар’єр)) щоб фото вийшли максимально щирими. В результаті отримали масу задоволення від процесу, ну і звичайно, чудовий фотоальбом. Обов'язково буду радити Андрія своїм друзям, а деяким навіть зроблю такий подарунок;)

Андрій дуже легкий у спілкуванні при фотографуванні. Особливо вміє говорити з дітками. Фотографії у нього дуже атмосферні. Це професіонал) Ми дуже задоволені!!! :)