НАША КОМАНДА

Привіт. Раді вітати

Вас на нашому сайті!

Andriy Chornobay

 

Valeri Port

Працюємо у сфері фото більше 10 років.
У нас є чималий досвід у різних сферах. Займаємось професійною фотографією для бізнесу:
архітектура, інтер'єр, реклама, репортаж, PR. Знімаємо об'єкти нерухомості житлового і комерційного призначення.

В нас можна замовити інтер'єрні фото для закладів HoReCa, нерухомості для продажу або оренди, об'єктів будівництва, архітектурних та дизайнерських рішень, фото обладнання та продукції,  а також бізнес-портрет. У нашому портфоліо  житлові комплекси, супермаркети, кафе, бари, ресторани, виставкові зали, шоу-руми, фірмові магазини, медичні заклади,  приватні апартаменти тощо.

Також знімаємо із задоволенням теплі стосунки, наповнені емоціями і любов'ю. Допоможемо вгамувати хвилювання під час  фотосесії і збережемо важливі моменти. Багато практики в репортажній зйомці дозволяє піймати максимально багато цікавих життєвих кадрів. Також знаємо як допомогти виглядати людям на фотографіях краще. Любимо нові знайомства.

Готові виїхати на зйомку в любе інше місто.

Нас завжди надихають зйомки у сфері HoReCa.  Готелі, хостели,  ресторани, бари і кафе, компанії-постачальники і виробники обладнання, продуктів харчування, а також інші учасниками готельного і ресторанного бізнесу, зрештою вся індустрія гостинності - це надзвичайно цікава сфера для фотозйомок.

 

Як event-фотографи ми знаємо, як передати атмосферу будь-якої події за допомогою фото. Рекламні та PR заходи, презентації, прийоми, відкриття, церемонії нагородження, конференції, тімбілдінги, корпоративні заходи, майстер-класи, семінари, тренінги, приватні вечірки, музичні заходи. За 10 років нами було знято близько 300 заходів і наші клієнти завжди лишаються задоволеними.

 

Нашими задоволеними клієнтами є великі аграрні компанії, виробничі підприємства, компанії з виробництва продуктів харчування, заклади у сфері HoReCa, організації, які займаються торгівлею, власники нерухомості, підприємства, які працюють у сфері дизайну та багато інших організацій, якім потрібна бізнес фотографія.

Постійно вчимося та вдосконалюємося. Перелік курсів, тренінгів та майстер-класів, які ми успішно пройшли:

 

• AIRBNB Plus Guideline & practice run Meero Training, 2019 (фотографія нерухомості)

• Premium real estate Meero Training, 2019 (інтер'єрне фото, нерухомість)

• Mike Kelley, Real estate & architectural photography, 2018 (інтер'єр та архітектура)

• Алексей Довгуля, Съемка и обработка интерьерной фоторгафии в виртуальной школе Profile, 2018

• Nathan Cool, Real estate & architectural photography, 2017 (інтер'єр та архітектура)

• Jerry Ghionis, Wedding Photography Tutorialsрі. 2017-2018 (Весільна фотографія)

• Володимир Щурко. Формування власного стилю у фотографії. Світло та режисура в постановці. 17-04-2013 - 19-04-2013, Львів (Весільна фотографія)

 

А ще ми добре знаємо, що таке командна робота! Телефонуйте і давайте знайомитись!