ПРЕДМЕТНЕ НАПОВНЕННЯ ІНТЕР'ЄРНИХ ПРОСТОРІВ

Якісне предметне наповнення формує атмосферу приміщення, додає затишку інтер'єру. Тут важливі деталі. Ми допоможемо показати Ваші проекти в деталях! Створимо професійне портфоліо для виробників меблів, декораторів, дизайнерів різних елементів інтер'єру. Тому ми вирішили для зручності зробити окрему сторінку для найрізноманітніших предметів та елементів інтер'єру. Тут Ви знайдете більше деталей і менше загальних планів. Також тут можна знайти портфоліо ремонтно-монтажних робіт.

В нас замовляють фото для створення власного портфоліо робіт, для показу потенційним клієнтам, для наповнення сайту та візиток на картах Google, для SMM просування тощо.

Меблі в інтер'єрі

Серія зйомок для виробника корпусних меблів на замовлення KOMANDOR. Компанія з великим досвідом. На ринку України з 2001 року. Європейська якість. 

Фото замовляли для сайту та реклами у соцмережах. Знімали загальні і крупні плани, щоб показати меблі в інтер'єрі загалом та окремі елементи та нюанси збірки і монтажу. 

Наші фото на сайті в замовника - komandor.lviv.ua, в інстаграмі instagram.com/komandor.lviv

Рекомендуємо також переглянути

Інтер'єр супермаркетів, торгових приміщень, офісів, простору для коворкінгу.

Об'єкти будівництва для власників, виробників, забудовників. Склади, термінали, сервісні центри. Житлові масиви: будинки, котеджні містечка тощо.

Професійний діловий бізнес-портрет, фото працівників за роботою, класичний портрет на чистому фоні для реклами та PR