PROFESSIONAL VIEW

 

 

 

Photography helps people to see.”
– Berenice Abbott

ФОТО ІНТЕР'ЄРУ ГОТЕЛІВ

В нашому портфоліо Ви знайдете фото готелів, у тому числі номерів різних категорій, ресторанів, шведської лінії, рецепції, SPA комплексів та інших об’єктів інтер'єру для закладів HoReCa, архітектурних бюро, дизайнерів. Ми робимо фото для airbnb і booking, для маркетингу у соціальних мережах, наповнення сайтів та візиток на Google картах. В нас можна замовити зйомку всього готелю та території або декількох номерів, рецепції або інших об'єктів. Професійні фото допоможуть привернути увагу потенційних клієнтів та виділитись на фоні конкурентів. Ціни на зйомку готельних номерів коливаються від 30 до 50 у.о. залежно від категорії. Детальніше про вартість зйомки можна дізнатись на сторінці ЦІНИ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Готельний комплекс «Chalet Du Mont»

Interior

Організовуючи фотосесію готельного комплексу «Chalet Du Mont» в Буковелі обирали професійного, надійного фотографа, дякуємо Андрію, що він саме такий) Фотосесія яка тривала два дні і включала в себе фото двох корпусів нашого готелю, а це більше ніж 50 номерів різних категорій, SPA комплекс, два ресторани і інші об’єкти....

Архітектурно-проектна компанія 5Fstudio

Interior

Вдячні за якісну роботу. Справді професійний підхід, робота здана в терміни. Приємно та легко було працювати, ми на одній хвилі... і сподіваємось у майбутньому Андрій фотографуватиме ще не один зданий нами об'єкт. Рекомендуємо!..

БУДСЕРВІС ГРУПП - будівельна компанія

Interior

Шукали професійного інтер'єрного фотографа для будівельної компанії "БУДСЕРВІС-ГРУП". Замовили у Андрія фото інтер'єру, екстер'єру та елементів конструкцій для портфоліо, щоб показати об'єми та якість виконаних будівельних та ремонтних робіт зданих об'єктів потенційним замовникам...

Рекомендуємо також переглянути

Інтер'єр супермаркетів, торгових приміщень, офісів, простору для коворкінгу.

Архітектурні та дизайнерські проекти, нерухомість комерційного та житлового призначення для архітектурних бюро, дизайнерів та власників нерухомості. 

Професійний діловий бізнес-портрет, фото працівників за роботою, класичний портрет на чистому фоні для реклами та PR

Вас також можуть зацікавити інші об'єкти у розділі фото інтер'єрів. Інтер'єри офісів, робочого простору, торгових приміщень, медичних закладів можна знайти на сторінці  WORKSPACE INTERIOR. Ціни на фото нерухомості житлового та комерційного призначення шукайте на сторінці прайс для бізнесу.

Щоб замовити професійного фотографа у м. Львів та по Україні або отримати консультацію щодо підготовки та вибору оптимального часу для фотосесії телефонуйте або пишіть у будь-який час.