ВІДГУКИ

Reviews

Готельний комплекс «Chalet Du Mont»

Вікторія Лесько

Організовуючи фотосесію готельного комплексу «Chalet Du Mont» в Буковелі обирали професійного, надійного фотографа, дякуємо Андрію, що він саме такий) Фотосесія яка тривала два дні і включала в себе фото двох корпусів нашого готелю, а це більше ніж 50 номерів різних категорій, SPA комплекс, два ресторани і інші об’єкти, обмеження в часі і не зовсім зручні умови для проведення фотосесії. В загальному Дякуємо за великий об’єм виконаної роботи і приємну співпрацю в передноворічний період.

Дякуємо за нереально круті фотографії!!! З вами було дуже приємно працювати)

БУДСЕРВІС ГРУПП - будівельна компанія

Шукали професійного інтер'єрного фотографа для будівельної компанії "БУДСЕРВІС-ГРУП". Замовили у Андрія фото інтер'єру, екстер'єру та елементів конструкцій для портфоліо, щоб показати об'єми та якість виконаних будівельних та ремонтних робіт зданих об'єктів потенційним замовникам. Робота була виконана на вищому рівні та дуже професійно, тому звернулися до Андрія повторно ще декілька разів) Сподіваємось, це не остання наша співпраця!

Aisberg - виробник холодильного обладнання

Инна Данилина

Благодарим Андрея за качественные съемки холодильных витрин, которые мы производим - интерьерная съемка плюс детализация. Начали сотрудничать в 2011 с фото небольшого мясного магазина во Львове, и теперь все съемки в Западной Украине заказываем только у него. Можно быть уверенным в четком выполнении задания на съемку, тщательном отборе и обработке кадров. Отличные ракурсы и очень хорошая геометрия! Пунктуальность, взаимодействие с администрацией магазинов, хорошее отношение всегда!

ЗАХІДНИЙ БУГ – аграрна компанія

Христина Кудлик

Андрій, дякую за чудові фото в галузі сільського господарства! Дякуючи Вашій роботі аграрне підприємство ПП Західний Буг отримало чудове портфоліо фотографій агрохімічної лабораторії, виробництва посівного матеріалу та святкувань Днів поля. Надзвичайно задоволена Вашими роботами! До нових зустрічей!

Galicia Appartments

Vira Basarab

Андрей основательно изучает потребности клиента и квалифицированно относится к своей работе фотографа. Он делал нам снимки 5 наших апартаментов. И всегда мои ожидании оправдывались более чем на 100%. Лучший фотограф из многих, с которыми я работала. Рекомендую всем!!! The best! Highly recommend!

 !FestCatering

Іра Личак 

Фотограф який любить свою справу і добре в ній розуміється, не раз виручав і підлаштовувався під наш час. А результат завжди на висоті. Під час фотосесій ділився секретами хороших фото і трішки вчив)) Так що рекомендую.

Bionorica

Настя Лиева

Я і моя компанія дуже задоволені роботою Андрія. Усе виконав якісно, швидко та професіонально. Видно, що дуже любить свою справу. На наступні івенти у Львові буду ще обов’язково звертатися до Вас :)

Для нас дуже важлива Ваша думка. Опублікуйте відгук у профілі нашої компанії  у Google
Він буде доступним для перегляду іншим користувачами сайту.

Дякуємо за Вашу активність!

 

Залишити відгук