Emily Resort
Академія Футболу ФК РУХ

Зйомка для архітектурно-проектної компанії 5F studio

Фото на сайті в замовника 5fstudio.com.ua

Об'єкт зйомки -  будівля тренувальна бази академії Футболу, яка складається з 5-ти поверхів, на яких розташовано 4 навчальних аудиторії, 5 тренерських кабінетів, зона їдальні та відпочинку, 2 медичні кабінети, 95 житлових номерів для проживання тренерів, наставників команд та юних спортсменів (одномісних, двомісних, та чотиримісних).
Завданням фотозйомки було показати роботу архітектурно-проектної компанії 5F studio загалом, а також  рівень виконання ремонтних робіт і на скільки близько об`єкт реалізований  до дизайн-проекту.

 

При першій зустрічі з дизайнером Ілоною Курцеба ознайомився з генеральним планом приміщення та рендерами, склали технічне завдання. Оскільки об'єкт великий, а час для зйомки обмежений, то на генплані одразу позначили точки зйомки та вибрали необхідні ракурси відповідно до рендерингів, щоб не витрачати на це час у день зйомки.

 

Зйомка тривала 8 годин літом, коли за вікном яскраве сонце. Обрати інший час не було можливості. Працював лише з наявним світлом, тому додатково склали черговість зйомки приміщень залежно від положення сонця, щоб не було різких тіней і приміщення були максимально заповнені розсіяним світлом, щоб промалювати об'єм, передати колір та показати атмосферу у повному обсязі. За 8 години зробив більше 900 кадрів. Всі кадри відзняв в HDR, щоб уникнути пересвітів та провалів в тінях. Також робив панорами. Після відбору та злиття HDR вийшло 150 фото, всі з яких пройшли професійну корекцію. Крім кадрування та корекції експозиції виправляю геометрію та поправляю колір.

Завдяки попередній підготовці, спільній роботі з дизайнерами і чіткому плануванню вдалось відзняти об'єкт якнайкраще у короткі терміни. Дякую 5F studio за таку цікаву та плідну співпрацю!

Також Вас можуть зацікавити фото у розділі бізнес-портрет. Там Ви знайдете професійний діловий бізнес-портрет, фото працівників за роботою, класичний портрет на темному або світлому фоні.