Офісний будинок Vip-класу. Комерційна нерухомість

Серія різнопланових кадрів для презентації та здачі в оренду нерухомості

Офісний будинок Vip-класу на 4 поверхи по вул. Самчука площею 660 м.кв. Архітектурною принадою об'єкта є лаконічний стиль конструктивізм.

При першій зустрічі з  маклером ознайомився з приміщенням та склали технічне завдання. Необхідно було створити серію фотографій, щоб якнайкраще показати приміщення потенційному орендарю. Фото передають атмосферу відкритого простору,  в якому з комфортом може працювати 50-60 працівників, а також дизайнерський задум та сучасні технічне рішення. Приміщення обладнане скляними перегородками, дверима, готовими санвузлами, сучасною системою опалення та кондиціонування та рекуперації, системою відеонагляду та охорони.

Зйомка тривала 3 години зимою. Працював лише з природнім світлом, тому чекали день з невеликою хмарністю, щоб було багато розсіяного світла, яке рівномірно заповнить приміщення, гарно промалює об'єм і дасть можливість передати атмосферу у повному обсязі. За 3 години зробив 200 кадрів. 6 кадрів відзняв в HDR, щоб уникнути пересвітів та провалів в тінях. Після відбору та злиття HDR вийшло 110 фото, всі з яких пройшли професійну корекцію. Крім кадрування та корекції експозиції виправляю геометрію та поправляю колір. Завжди роблю це в залежності від освітлення та приміщення, не використовую пресети. Весною доробили ще декілька фото фасаду у сонячну погоду.

Вас також можуть зацікавити інші об'єкти у розділі фото інтер'єрів. Інтер'єри офісів, робочого простору, торгових приміщень, медичних закладів можна знайти на сторінці  WORKSPACE INTERIOR

Ціна на фото нерухомості житлового та комерційного призначення шукайте на сторінці прайс для бізнесу.